yantramat, mutluluğa yat

Stresten arınıp, mutluluğu tadını çıkarmak istiyorsanız “YantraMat Acupressure Minderi“ ile bunu başarabilirsiniz… Üstelik sadece günde 20 dakika gibi kısa bir zamanda!

Başta Amerika ve Avrupa’da olmak üzere Avustralya, Kanada gibi bir çok ülkede milyonlarca satılan İsveç’li YantraMat Acupressure Minderi“ artık Türkiye’de...

YantraMat’ size aşağıdaki konularda yardım edebilir:

  • Harika bir gece uykusu için
  • Stresten arınıp gevşemek için
  • Ağrılardan kurtulmak için (baş, boyun, sırt, bel, bacak vs.)
  • Meditasyon ve arınma için
  • Enerjinizi artırmak için
  • Hatta metabolizmanızı hızlandırmak için

Acupressure vücudun özel enerji noktalarına uygulanan, akupunktura benzeyen ama iğnesiz olan, kişisel bir bakım sistemidir. Sağlığı geliştirmeye katkıda bulunan, stres, tansiyon ve ağrıların azalması için uygulanan bir yardım metodudur. Kan dolaşımını hızlandırmaya katkı sağlayarak vücudun enerji seviyesini arttırır ve kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar.

YantraMat 8820 etkili Acupressure noktasına sahiptir. YantraMat’a uzandığınızda, tüm bu temas noktaları en ideal etkiyi alabilmeniz ve rahatlamanız için ağırlığınızı eşit olarak dağıtır.

YantraMat minderi vücudun farklı bölgelerinde farklı amaçlara hizmet eder. Mindere sırt üstü uzandığınızda bel ve sırt ağrılarınızı, boynunuzun altına koyduğunuzda boyun ve çene bölgesindeki kasılmalarınızı ve ağrınızı, kalçanızın altına koyarak kullandığınızda da omurganın bel bölgesi gerginliğini ve ağrılarını azaltır. Ayrıca karnınızın altına serip uzandığınızda metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olur.

YantraMat herkesin kullanabileceği, optimum sağlık ve artan esenliğiniz için üretilmiş bir üründür. YantraMat kullanmak için Yoga veya Acupressure ile ilgilenmeniz şart değildir. YantraMat üzerine uzandığınızda,esenliğinizdeki artışı hissedeceksiniz.
İki farklı renk seçeneği sunan YantraMat minderini yetkili eczanelerden temin edebilirsiniz.

Şimdi arınma zamanı! Uzanın YantraMat minderi üzerine ve bedeninizi, zihninizi bir an dinlenmeye  bırakın…

Fiyatı 109 TL. Ayrıntılı bigi için www.yantramat.net adresini ziyaret ediniz.


eNroll BPBu sitenin tüm hakları www.pendikkisgem.org'a aittir. ©2010